Siz yeter ki isteyin.

Buyasoft olarak kişiye özel yazılım desteği

Buyasoft, iş hacmi ne olursa olsun her firmayı kendi faaliyet alanında, hayatını kolaylaştıracak bir yazılım çözümü ile buluşturmayı hedefleyerek sektörde ismini duyurmayı başarmıştır.

Hakkımızda

Buyasoft, iş hacmi ne olursa olsun her firmayı kendi faaliyet alanında, hayatını kolaylaştıracak bir yazılım çözümü ile buluşturmayı hedefleyerek çıktı yola. Yakın zamana kadar sadece belirli bir ölçeğin üzerinde firmaların sahip olabildiği yazılımlara, SaaS (Software as a Services) yaklaşımı sayesinde her çapta firma bu çözümlere sahip olabilecektir.

Her ne kadar genç bir kurum olsada, Buyasoft ekibi, uzun yıllara dayanan bir yazılım geliştirme deneyimine sahiptir. Birbirinden farklı alanlarda, geçmişte ve günümüzde geliştirdiği başarılı birçok çözüm, farklı sektörlerde faaliyet gösteren, yüzlerce firma tarafından kullanılmaya devam etmektedir.

Buyasoft’un uzmanlık konuları, web ve mobil uygulamaları özelinde olup, üç konuda ön plana çıkmaktadır. CRM, B2B/B2C ve Telekomünikasyon Çözümleri. Her üç uygulamada Buyasoft yazılım geliştirme ekibince üretilmiş olup, alanında en fonksiyonel ve geniş kapsamlı olma iddiasındadır.

Bize katılın!

Açık pozisyonlarımıza göz atmak ve başvurmak için tıklayın.